Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek

Dýňový chléb 400g Dorotík

favorite_border favorite
Pečivo od Dorotíka je možno objednat pouze telefonicky nebo  na e-mail objednavky@zdravizprirody.cz

CELOŽITNÝ CHLÉB KVÁSKOVÝ DÝŇOVÝ

 

Pečivo od Dorotíka je možno objednat pouze telefonicky nebo na e-mail objednavky@zdravizprirody.cz

 

Dýňový chléb je chutné a výživné pečivo s jemnou strukturou a lehce oříškovou chutí. Díky obsahu dýňových semínek má příjemně vláčnou konzistenci a výraznější aroma. Je vhodný pro každodenní konzumaci a dobře se hodí ke slaným a jemně sladkým kombinacím. Výborně chutná samotný, s máslem, pomazánkami, sýry nebo jako základ sendvičů.

 

Složení:

žitná mouka, přírodní žitný kvas, celozrnná žitná mouka, voda, dýňové semínko, kmín, len, sůl

 

Pečící formy vymazány: 100% řepkovým olejem jednodruhovým

Trvanlivost: 4 dny

 

Použití:

Dýňový chléb výborně chutná čerstvý s máslem, pomazánkami, sýry nebo šunkou, je vhodný k přípravě sendvičů, toastů nebo topinek. Lze jej využít také jako přílohu k polévkám, salátům nebo k teplým jídlům místo klasického pečiva. Dýňová semínka dodávají chlebu příjemnou chuť a zároveň jej dělají sytějším – ideální volba pro vyváženou snídani, svačinu i večeři.

 

Naše nabídka pečiva od společnosti Pekařství Dorotíkovi obsahuje chléb dýňový , kubis 400gr , kubis 800gr , pohánek , valášek , špaldový chléb , špaldový dalamánek a vícezrnný rohlík

 

Skladování:

Skladujte v suchu a temnu, ideálně v chlebníku nebo plátěném sáčku.

Hmotnost: 400gr

 

Pekařství Dorotíkovi je rodinná pekárna z Valašska, která působí na českém trhu více jak 25 let. Specializací pekárny je přírodní žitný trojstupňový kvásek, který je základem kvalitního kvasového pečiva.

 

Výrobce:

Pekařství Dorotíkovi 

Dlouhá 667, 763 15 Slušovice, Česká republika

100268

Specifické reference

Mohlo by se vám líbit