Obrázek
Obrázek

Celi hope sušenka polomáčená 90g bez lepku

favorite_border favorite
balení 12ks v kartonu

BEZLEPKOVÉ SUŠENKY POLOMÁČENÉ

 

Bezlepkové polomáčené sušenky jsou bezlepkové sušenky polomáčené v kakaové polevě. Sušenky obsahují vlákninu, kyselinu listovou a lysin a jsou vhodným rychlým občerstvením při fyzické zátěži, sportovních výkonech, v práci, ve škole nebo při cestování.

 

Složení:

kukuřičná mouka, kakaová poleva 22 % (cukr, rostlinný tuk [palmojádrový, palmový, shea], kakao se sníženým obsahem tuku 14,3 %, sušená syrovátka, emulgátory [lecitiny, polyglycerylpolyricinoleát], aromata); rostlinný tuk (rostlinné tuky palmové, rostlinný olej řepkový, emulgátory [mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny], konzervant: kyselina sorbová; regulátor kyselosti: kyselina citrónová); cukr, kukuřičný škrob, amarantová mouka 3 %, glukózový sirup, zahušťovadlo (guma guar), sušený vaječný žloutek, aromata, kypřící látky (uhličitany amonné a sodné), kyselina listová

 

BEZ LEPKU (obsah gluténu < 20 mg/ kg)

 

Použití: 

Polomáčené sušenky jsou vhodnou svačinkou nebo rychlým občerstvením a energetickou vzpruhou nejen doma, ale také v práci, ve škole, na výletech nebo při cestování. Lze je použít k pohoštění přátel nebo s nimi experimentovat při výrobě a dekoraci dezertů. 

 

Nabídka bezlepkových sušenek řady Celihope obsahuje sušenky jablečné máčené , polomáčené a kakaovo-skořicovou sušenku

 

Alergeny: 

Výrobek může obsahovat arašídy, skořápkové poldy, sójusezam

 

Skladování:

Skladujte v suchu a chladu, chraňte před teplem.

Hmotnost: 90gr

 

Pečivárne Liptovský Hrádok je slovenská společnost založená roku 1992, jejíž počátky ale sahají do 30-tých let minulého století, kdy byla založena společnost pod názvem Tatranka. Společnost vyrábí sušenky, oplatky a čokoládové polevy.

 

Výrobce:

Pečivárne Lipt. Hrádok, s.r.o.
Liptovská Porúbka 347, 033 01 Liptovský Hrádok

160411

Parametry

energetická hodnota kj
2115,000000
energetická hodnota kcal
506,000000
tuky
25,000000
z toho nasycené mastné kyseliny
15,000000
sacharidy
64,000000
z toho cukry
29,000000
bílkoviny
4,000000
vláknina
4,800000
sůl
0,140000
Kyselina listová
200,000000

Specifické reference

Mohlo by se vám líbit