

Tel. 577 222 771, 608 428 085 Email: info@zdravizprirody.cz
Tel. 577 222 771, 608 428 085 Email: info@zdravizprirody.cz
KAKAOVÉ VĚNEČKY DIABETA
Kakaové věnečky jsou sušenky s fruktózou, vhodné pro celiaky, obohacené o kyselinu listovou, jsou vhodným rychlým občerstvením při fyzické zátěži, sportovních výkonech, v práci, ve škole nebo při cestování.
Složení:
pšeničná mouka, rostlinný tuk (rostlinné tuky /palmové/, rostlinný olej /řepkový/, emulgátory /mono- a diglyceridy mastných kyselín, lecitíny/, konzervační látka /kyselina sorbová/, regulátor kyselosti /kyselina citrónová/), fruktóza 11 %, strouhaný kokos, pšeničný škrob, odtučněné kakao 3,5 %, sušená vaječná smes, sušená syrovátka, sušené mléko odtučněné, kypřící látka (uhličitany amonné), aroma, kyselina listová. Chlebová jednotka ve 100g: 4,3BE, v 7gr (1kus): 0,3BE (1BE=12gr sacharidů). Sacharidová jednotka ve 100gr: 5,1SJ, v 7gr(1kus): 0,4SJ (1SJ=10gr sacharidů).
Použití:
Kakaové věnečky jsou vhodnou svačinkou nebo rychlým občerstvením a energetickou vzpruhou nejen doma, ale také v práci, ve škole, na výletech nebo při cestování. Lze je použít k pohoštění přátel nebo s nimi experimentovat při výrobě a dekoraci dezertů.
Nabídka věnečků Diabeta obsahuje věnečky vaječné a kakaové.
Alergeny:
Výrobek může obsahovat arašídy, skořápkové plody, sezam a sóju.
Skladování:
Skladujte v suchu a chladu, chraňte před teplem.
Hmotnost: 100gr
Pečivárne Liptovský Hrádok je slovenská společnost založená roku 1992, jejíž počátky ale sahají do 30-tých let minulého století, kdy byla založena společnost pod názvem Tatranka. Společnost vyrábí sušenky, oplatky a čokoládové polevy.
Výrobce:
Pečivárne Lipt. Hrádok, s.r.o.
Liptovská Porúbka 347, 033 01 Liptovský Hrádok