Velkoobchod

Vážení a milí zákazníci,
rádi bychom Vám představili naši firmu Zdraví z přírody s.r.o. ze Zlína. Velkosklad jsme založily v roce 2000. Tehdy jsme již rok měli zkušenosti s maloobchodním prodejem potravin zdravé výživy. Nejdříve jsme chtěli pouze pro vlastní obchůdek balit pár kvalitních surovin protože jich na českém trhu bylo v minulosti nedostatek. Zabývali jsme se potravinami racionální výživy, například kvalitním sušeným ovocem, ořechy a semeny, luštěniny, obiloviny, mouky aj.   Napadlo nás, obohatit naši velkoobchodní nabídku o některé z těchto surovin. Viděli jsme v tom budoucnost, Tato činnost nás velmi bavila. Nabídka se zkvalitňovala a zvětšovala. Postupně jsme vytvořili síť maloobchodních zákazníků po celé Moravě, Praze a okolí, v oblasti Pardubic, Hradce Králové nebo třeba Litomyšle, a přidávali jsme jiné další města kam náš velkoobchod dodává nejen naše výrobky. Tuto síť neustále rozšiřujeme a oslovujeme nové a nové zákazníky. Zkušenosti získáváme hodně z našich prodejen nazvaných Zdravá výživa U Zeleného stromu, dříve pod názvem Biomarket U zeleného stromu,  které máme ve Zlíně a  Uherském Hradišti. Naši zákazníci jsou skvělí a jsou naší neustálou inspirací.

Výroba

Nyní naše nabídka obsahuje více než 3500 druhů potravin zdravé výživy. Zhruba polovinu těchto potravin pro své zákazníky balíme sami. Zaměřili jsme se také na distribuci zboží pro bezlepkovou dietu, diabetiky, makrobiotiky, vegetariány a vegany. V dnešní době pro velkou část populace je zdravý životní styl velmi důležitý a my se snažíme našim zákazníkům co nejvíce vyjít vstříc a nacházet další a další novinky.

Zpracováváme a balíme obiloviny, luštěniny, rýže, mouky, těstoviny, sušené ovoce, ořechy, semena a dražované ovoce a ořechy. Vybíráme ty nejkvalitnější suroviny od EKO zemědělců či konvenčních dodavatelů.

VELKOOBCHOD Malotova ulice, areál SVITU, budova 123 tel. 608 428 085 / tel. 577 222 771 objednavky@zdravizprirody.cz otevírací doba: po-pá 7:00-17:00

Těšíme se na spolupráci

STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM

Využijte naše výhodné ceny

Máme široký komplexní sortiment pro zdravý životní styl od ověřených výrobců. Časté termíny závozů a nízké limity pro závoz, nákup možný i po kusech. Intuitivní B2B objednávkový systém. Vlastní balírna surovin díky které nabízíme lepší portfolio pro naše velkoobchodní partnery. Síť zákazníků (obchodů se zdravou výživou) po celé Moravě, Praze a okolí v Pardubicích, Hradci Králové. Síť zákazníků neustále rozšiřujeme. Nyní naše nabídka obsahuje více než 1000 druhů potravin pro zdravou výživu. Zhruba polovinu těchto potravin pro své zakazníky balíme sami. Zaměřili jsme se také na distribuci zboží pro bezlepkovou dietu. Žijeme v souladu s přírodou a proto pro Vás vybíráme ty nejlepší suroviny.

Kontaktujte nás